У склопу Централног Магацина Епархије нишке почела је са радом Kројачка радионица. Основна делатност радионице је шивење по мери свих потрепштина за храмове (облачења и прекривача за Св.Трпезе, прекривача за проскомидије, прекривача за целивајуће иконе и налоње, завеса, барјака, плаштаница, дарака…) и свих свештеничких одјејанија (мантија – подрасника, раса, прслука..) и владичанских и свештеничких и ђаконских одежди (како комплетних одежди тако и малих архијерејских облачења, архијерејских мандија, епитрахиља…), монашких облачења (власеница, монашких мандија, пана, скуфија…) као и одеће зимског програма (свештеничких капута, џубета, пелерина, зимских кондораса…)

Веште руке наших кројачица шију са нашим или вашим материјалима.
У нашој радионици можете поручити како готове производе конфекцијских величина, тако и целокупан асортиман наше понуде шивењa по мери купца.
Узимање мера одвија се у просторијама централног магацина радним данима од 08 до 16ч.

За све информације, савете као и заказивање доступан је и број телефона: 381(0)184150505.