Вино филигран каберне

1.600,00 рсд~$16,00

Нето: 0,75 л.
Сорта: Cabernet sauvignon
Берба: 2015.
Боја: Црвено вино
Кол. алкохола: 13% в/в
Тип вина: Суво

Шифра производа: 51875004 Категорија: