Вино филигран розе

1.000,00 рсд~$10,00

Нето: 0,75 л.
Сорта: Pinot Noir
Берба: 2016.
Боја: Rose vino
Кол. алкохола: 13%
Тип вина: Суво

Шифра производа: 51875005 Категорија: